Психологія успіху

22.02.2021 року на базі навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи в контексті профорієнтаційної роботи зі школярами міста було проведено просвітницько-виховний захід «Людина нібито не літає, а крила має..».

Тематика заходу  включала у себе розгляд поняття успішність та успіх, психологічні теорії успіху, а також фактори, які впливають на формування успішності особистості , що детально висвітлила Дворська М. С., магістр Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника факультету психології, спеціальність «Психологія».

Задля ефективної подачі матеріалу лектор використовувала мультимедійні та інтерактивні засоби навчання, серед яких гра «Моє ставлення до успіху», завданням якої було зазначити життєві ситуації із особистісного досвіду чи досвіду інших людей, які учні вважають успіхом та проаналізувати власний рівень домагань.