Психологія емоцій та почуттів

15.02.2021 року на базі навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи було проведено профорієнтаційний захід зі школярами міста на тему: «Психологія емоцій та почуттів».

Лектор – Дворська Марія Степанівна,  магістр Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника факультету психології, спеціальність: «Психологія», – детально розкрила тему заняття, використовуючи елементи діалогу та мультимедійні засоби.

Проведення заняття передбачало висвітлення таких векторів теми:

• співвідношення понять «почуття» та «емоції»;
  • класифікація емоцій та почуттів та їх характеристика;
  • психологічні теорії емоцій.

На завершення учні поділилися думками щодо того, як вони використовуватимуть отримані знання у своєму повсякденному житті, а також отримали домашнє завдання:  ведення щоденних записів протягом тижня з метою проаналізувати власний домінуючий емоційний стан.