ЛИСТОПАД – ГРУДЕНЬ 2020 р.

У період з 02.11.2020р. по 16.11.2020р. навчально-виробничою лабораторією виховної та психолого-педагогічної роботи проведено онлайн-обстеження кураторів 1-3-х курсів усіх навчальних підрозділів університету за допомогою анкети «Психологічний супровід академічної взаємодії зі студентом» (248 респондентів).

У період з 02.11.2020р. по 27.11.2020р. проведено обстеження «Адаптивні можливості особистості» серед студентів 2-х курсів наступних навчальних підрозділів:

– Економічний факультет – 34 респондента;

Науково-навчальний інститут мистецтв – 10 респондентів;

– Навчально-науковий юридичний інститут – 11 респондентів;

– Педагогічний факультет – 62 респондента;

– Факультет іноземних мов – 145 респондентів;

Факультет історії, політології та міжнародних відносин – 24 респондента;

– Факультет психології – 19 респондентів;

Факультет математики та інформатики – 43 респондента;

– Факультет природничих наук – 40 респондентів;

– Факультет фізичного виховання і спорту – 32 респондента;

– Факультет туризму – 30 респондентів;

– Коломийський навчально-науковий інститут – 12 респондентів;

– Факультет філології – 39 респондентів;

– Фізико-технічний факультет – 15 респондентів.

Проведено акредитаційні онлайн-дослідження серед студентів фізико-технічного факультету та Коломийського навчально-наукового інституту за допомогою опитувальників: “Формування індивідуальної освітньої траєкторії здобувача вищої освіти, вибір навчальних дисциплін”(11респ., 9респ.); “Практична підготовка здобувача вищої освіти” (11 респ., 7 респ.); “Відповідність обсягу освітньої програми до фактичного навантаження здобувачів вищої освіти” (10 респ., 8 респ.); “Навчання та викладання за освітньою програмою” (10 респ., 7 респ.); “Інформування учасників освітнього процесу” (10 респ., -); “Інтернаціоналізація діяльності закладу вищої освіти” (10 респ., -); “Форми контрольних заходів” (8 респ., 7 респ.); “Академічна доброчесність студента” (10 респ., 7 респ.); “Про залучення до аудиторних занять професіоналів-практиків” (10 респ., -); “Освітня, організаційна, інформаційна, консультативна та соціальна підтримка здобувачів вищої освіти” (10 респ., -); “Вирішення конфліктних ситуацій” (10 респ., 7 респ.); “Проектування освітніх програм” (9 респ., 5 респ.).