Права і обов’язки студента у вищій школі.

25 листопада 2020 року на базі навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи проведено 2 просвітницько-інформаційних онлайн-занять на тему «Права і обов’язки студента» для студентів 2-ого курсу факультету іноземних мов.

Функції модераторів заняття виконували працівники лабораторії – завідуюча лабораторії, доц. Лілія Романкова, методист вищої категорії, керівник семінару, доц. Зоя Юрченко та провідний фахівець Марія Дворська спільно із магістрантом Навчально-наукового юридичного інституту Олексієм Писарчуком.

Зокрема, студенти дізналися, для чого взагалі їм потрібні правові знання, якщо вони не вчаться на юриста. Окрім цього слухачам цікаво було довідатись, якими є основні нормативні документи, що регулюють стосунки між студентом як одержувачем фахових знань і вищим навчальним закладом, як надавачем якісних освітніх послуг.

Важливим для вихованців нашого університету було довідатись й про встановлені законом пільги, а також про зобов’язання студентів і відповідальність в разі їх невиконання.

Зважаючи на актуальність та недостатню обізнаність наших студентів з питань боулінгу і насильства до розмови із слухачами долучилась Лілія Романкова. Вона докладно роз’яснила слухачам алгоритм дій у ситуаціях застосування щодо них, інших осіб насильницьких дій. Також Лілія Романкова роз’яснила слухачам психологічні особливості вирішення конфліктних ситуацій і роз’яснила природу походження дискримінації.

У завершальній частині онлайн-зустрічі із другокурсниками доповідачі відповіли на питання, які хвилюють студентів щодо прослуханих інформаційних блоків.