Жовтень 2020

З 05.10.2020 р. впродовж місяця – проходження виробничої практики студентами 4 курсу (бакалаврату) факультету психології за ОП «Психологія» на базі навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи.

З 05.10.2020 р. впродовж місяця згідно наказу ПНУ ім. В. Стефаника № 417 від 01.09.2020 р. було здійснено перевірку за щоденним дотриманням вимог тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину, а саме: Завантажити

З 05.10.2020 р. впродовж місяця – участь навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи в діяльноті 13 акредитаційних комісій на факультетах в університеті.

05.10.2020 р. – організовано та проведено просвітницько-виховний семінар: “Корпоративна культура: модний тренд чи потужний каталізатор ефективності вищої школи?” для студентів 1-го курсу фізико-технічного факультету.

06.10.2020 р. – організовано та проведено просвітницько-виховний семінар: “Корпоративна культура: зміст, особливості та запорука успішного академічного старту майбутнього математика” для студентів 1-го курсу факультету математики та інформатики.

07.10.2020 р. – організовано та проведено просвітницько-виховний семінар: “Успішна академічна взаємодія “викладач-студент” у фаховій підготовці психолога як показник корпоративної солідарності й культури” для студентів 1-го курсу факультету психології.

08.10.2020 р. – організовано та проведено просвітницько-виховний семінар: “Корпоративна культура вищої школи у структурі формування фахової компетентності майбутнього митця” для студентів 1-го курсу інституту мистецтв.

08.10.2020 р. – організовано та проведено онлайн-заняття просвітницько-інформаційного семінару для кураторів 1-х курсів усіх структурних підрозділів університету на тему: “Вакцинація: актуалізація за умов відсутності колективного імунітету та пандемії COVID-19“.

12.10.2020 р. – організовано та проведено просвітницько-виховний семінар: “Корпоративна культура як запорука адаптації першокурсника до умов і вимог вищої школи” для студентів 1-го курсу педагогічного факультету.

13.10.2020 р. – організовано та проведено просвітницько-виховний семінар: “Зміст, особливості сучасної корпоративної культури та її значення у формуванні фахівця готельно-туристичної сфери” для студентів 1-го курсу факультету туризму.

14.10.2020 р. – організовано та проведено просвітницько-виховний семінар: “Від корпоративної культури – до академічної взаємодії партнерів освітнього процесу у вищій школі” для студентів 1-го курсу факультету природничих наук.

15.10.2020 р. – організовано та проведено просвітницько-виховний семінар: “Дотримання настанов корпоративної культури як умова ефективного функціонування європейської вищої школи“для студентів 1-го курсу факультету історії, політології та міжнародних відносин.

15.10.2020 р. – організовано та проведено онлайн-заняття просвітницько-інформаційного семінару для кураторів 2-х курсів усіх структурних підрозділів університету на тему: “Проблема вакцинації за умов нової коронавірусної пандемічної реальності“.

19.10.2020 р. – організовано та проведено просвітницько-виховний семінар: “Оволодіння нормами корпоративної культури вищої школи як чинник академічної успішності студента-філолога” для студентів 1-го курсу факультету іноземних мов.

20.10.2020 р. – організовано та проведено просвітницько-виховний семінар: “Корпоративна культура у структурі фахових стандартів майбутнього правника” для студентів 1-го курсу Навчально-наукового юридичного інституту.

21.10.2020 р. – організовано та проведено просвітницько-виховний семінар: “Оптимізація академічної взаємодії учасників освітнього процесу у вищій школі на засадах дотримання корпоративної культури” для студентів 1-го курсу економічного факультету.

22.10.2020 р. – організовано та проведено онлайн-заняття просвітницько-інформаційного семінару для кураторів 3-х курсів усіх структурних підрозділів університету на тему: “Низький рівень вакцинації: загроза для життя, здоров’я та показник соціально безвідповідальної поведінки громадян“.

26.10.2020 р. – організовано та проведено просвітницько-виховний семінар: “Обізнаність із корпоративною культурою ВНЗ у структурі компетентності майбутнього філолога” для студентів 1-го курсу факультету філології.

27.10.2020 р. – організовано та проведено просвітницько-виховний семінар: “Формування навичок корпоративної культури у майбутніх фахівців із фізичного виховання і спорту” для студентів 1-ого курсу факультету фізичного виховання та спорту.

29.10.2020 р. – організовано та проведено навчально-методичний семінар-нарада із заступниками з виховної роботи усіх структурних підрозділів університету на тему: “Соціально-виховна робота з молоддю у векторі сучасної пробації“. До участі у семінарі була запрошена заступниця начальника філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області, Марія Бойда.