ВЕРЕСЕНЬ 2020 р.

Протягом вересня 2020р. було проведено онлайн-опитування серед студентів-магістрантів 1-2 курсів спеціальності 014.01 – “Середня освіта(Українська мова і література)” (загальна кількість – 7 респондентів), а також серед студентів-магістрантів 1 курсу спеціальності 102 “Хімія” (загальна кількість – 9 респондентів) за наступними анкетами:

– анкета «Освітня програма. Цілі й завдання»; 7; 6 респондентів;

– анкета «Формування індивідуальної освітньої траєкторії студента-магістранта, вибір навчальних дисциплін»; 5; 7 респондентів;

– анкета «Практична підготовка здобувача вищої освіти»; 6; 7 респондентів;

– анкета «Відповідність обсягу освітньої програми до фактичного навантаження студента-магістранта»; 6; 7 респондентів;

– анкета «Навчання та викладання за освітньою програмою»; 6; 6 респондентів;

– анкета «Інформування учасників освітнього процесу»; 5; 7 респондентів;

– анкета «Інтернаціоналізація діяльності закладу вищої освіти»; 6; 7 респондентів;

– анкета «Форми контрольних заходів»; 7; 7 респондентів;

– анкета «Академічна доброчесність студента»; 7; 6 респондентів;

– анкета «Про залучення до аудиторних занять професіоналів-практиків»; 6; 7 респондентів;

– анкета «Освітня, організаційна, інформаційна, консультативна та соціальна підтримка здобувачів вищої освіти»; 4; 7 респондентів;

– анкета «Вирішення конфліктних ситуацій»; 7; 8 респондентів;

– анкета «Вивчення наукових інтересів здобувачів вищої освіти»; 5; 9 респондентів.

Впродовж місяця також було проведено онлайн-обстеження за методикою «Навчальний рік 2020/21: старт з врахуванням попереднього досвіду» студентів 2-4 курсів (загальна кількість – 1648 респ.) наступних навчальних підрозділів:

– Економічний факультет; 144 респонденти;

Науково-навчальний інститут мистецтв; 91 респондент;

– Навчально-науковий Юридичний інститут; 39 респондентів;

– Педагогічний факультет; 233 респонденти;

– Факультет іноземних мов; 195 респондентів;

Факультет історії, політології та міжнародних відносин; 70 респондентів;

Факультет математики та інформатики; 120 респондентів;

– Факультет природничих наук; 218 респондентів;

– Факультет туризму; 130 респондентів;

– Факультет фізичного виховання і спорту; 143 респонденти;

– Факультет філології; 122 респонденти;

– Фізико-технічний факультет; 27 респондентів.