Здоровий спосіб життя як умова успішного фахового старту

04 березня 2020 року на базі факультету фізичної культури і спорту відбулося заняття для студентів 1 курсу спеціальностей «Фізична культура і спорт», «СО. Фізична культура», «Фізична терапія, ерготерапія».

Зі вступним словом від навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи виступила методист вищої категорії, к.п.н., доцент Зоя Володимирівна Юрченко , яка анонсувала актуальність просвітницько-виховної акції з проблем здорового способу життя та окреслила сутність спрямування роботи лабораторії на задоволення запиту студентської громади університету.

Для докладного розкриття теми заняття «Здоровий спосіб життя як умова успішного фахового старту» взяла слово запрошений фахівець, к.б.н., доц. кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту, Ірина Дмитрівна Султанова.

У завершальній частині заняття студенти факультету отримали виважені поради як відповіді на питання слухачів.