Першокурсники факультету історії, політології та міжнародних відносин – за дотримання здорового способу життя

25 лютого 2020р. на факультеті історії, політології та міжнародних відносин для студентів-першокурсників на базі навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи проведено заняття просвітницько-виховного семінару в межах циклу «Організація здорового способу життя студентської молоді». Зокрема, слухачами семінару були студенти спеціальностей «Середня освіта. Історія» та «Політологія».

Функції модераторів семінару виконували завідувач лабораторії, кандидат психологічних наук, доцент Лілія Романкова та методист вищої категорії, кандидат психологічних наук , доцент Зоя Юрченко.

Зі вступним словом щодо актуальності презентованої теми для студентів-першокурсників та з роз’ясненням можливостей навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи для задоволення студентської громади виступила Зоя Юрченко.

Після виступу Зої Юрченко роз’яснення проблеми «Здоровий спосіб життя студентської молоді» здійснював лікар-педіатр кабінету профілактичних щеплень дитячого й дорослого населення Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної і консультативно-діагностичної допомоги Івано-Франківської міської ради» Христина Судак. Лектор, використовуючи переконливі факти, випадки з медичної практики, статистичні дані, висвітлила наступні тематичні блоки:

• що являє собою феномен «здоров’я» за визначення ВООЗ;
  • якими є основні фактори впливу на стан здоров’я людини;
  • як організувати здорове харчування;
  • який режим дня є оптимальним;
  • важливість ранньої діагностики захворювань та своєчасних медичних обстежень загалом;
  • необхідність щеплень від грипу, дифтерії, правця, кору;
  • яких правил необхідно дотримуватися для забезпечення комфортного старіння й продуктивного довголіття (висновки геронтологів);
  • які шкідливі звички є найбільш згубними для здоров’я.

У завершальній частині заняття студенти отримали змістовні відповіді на свої питання й висловили побажання щодо необхідності подальших зустрічей з фахівцями системи охорони здоров’я.