План проведення наради заступників директорів інститутів та деканів факультетів з виховної роботи усіх структурних підрозділів університету

Тема: «Інклюзивна освіта: етичні та законодавчі засади взаємин партнерів освітнього процесу у ВНЗ»

Дата: 27 лютого 2020 р.

Час і місце проведення: 14.00 год., 115 ауд. (центральний корпус).

Модератор:

Зав. навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи, доц. Л.М. Романкова.

1. Інклюзивна художня література як віддзеркалення сучасного суспільства.

Деркачова Ольга Сергіївна, докторка філолог. наук, професорка кафедри педагогіки початкової освіти педагогічного факультету, письменниця, член Національної спілки письменників України, член Національної спілки журналістів України.

1. Нормативно-правове забезпечення якісної інклюзивної освіти студентської молоді.

Романкова Лілія Миколаївна, завідувач навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи,  доцент.

1. Про проведення просвітницько-виховних семінарів духовно-моральної спрямованості для студентів 1-3-х курсів.