Корпоративна культура як запорука життєвого успіху

25 вересня 2019 року модератори завідувач відділу виховної та психолого-педагогічної роботи доцент Лілія Романкова та методист вищої категорії доцент Зоя Юрченко провели для нового поповнення студентських лав факультету іноземних мов – першокурсників – навчально-виховне заняття «Корпоративна культура закладу вищої освіти (ЗВО)».

В організації та проведенні тематичної зустрічі з майбутніми філологами – знавцями іноземних мов – брали участь студенти 4 курсу спеціальності «Психологія», які проходять практику на базі відділу виховної та психолого-педагогічної роботи.

З метою налаштування студентів на необхідність свідомо дотримуватись приписів корпоративної культури було запропоновано наступні тематичні блоки: «Коротка довідка про історію, традиції університету, викладачів та кафедр факультету іноземних мов»; «Статут, логін, слоган, гімн університету»; «Правила поведінки та спілкування, культура мовлення, зовнішнього вигляду»; «Особливості дозвілля студентів університету»; «Органи студентського самоврядування»; «Порівняння життя студентів зарубіжжя і України».

Спілкування з аудиторією відбувалося за форматом діалогу, актуалізації опорних знань та наявного життєвого досвіду.

Питання слухачів на прикінцевому етапі заняття посвідчили значущість презентованої інформації для оптимальної адаптації першокурсників до умов навчання і дозвілля в університеті.