ТРАВЕНЬ 2019 р.

03.05.2019 р. – відділ виховної та психолого-педагогічної роботи факультет туризму, природничих наук, економічний та філософський факультет, представники студентського сенату й профкому взяли участь у програмі заходів Міжнародного фестивалю мистецтв «Карпатський простір».

07.05.2019 р. – відбулася інформаційна нарада відділу виховної та психолого-педагогічної роботи зі студентським сенатом та профкомом з питань проведення «Наукового фестивалю».

14.05.2019 р. – працівники відділу виховної та психолого-педагогічної роботи взяли участь у святкуванні Дня університету – Святкове Богослужіння «Молитва за університет», урочиста святкова Академія.

16.05.2019 р. – відбувся семінар-нарада з кураторами 1-3-х курсів та заступниками з виховної роботи усіх структурних підрозділів університету на тему: «Театральне мистецтво як імпульс для естетичного розвитку студентської молоді».

20.05.2019 р. – відбулася зустріч студентів та викладачів із заступником Міністра освіти і науки України, доктором фізико-математичних наук, письменником, перекладачем Максимом Стріхою, який провів відкриту лекцію «Данте.Світ.Україна.».

28.05.2019 р. – студенти університету та працівника взяли участь у вечорі, присвяченому 70-річчю від дня народження легендарного композитора і поета-пісняра Володимира Івасюка.