КВІТЕНЬ 2019 р.

Протягом місяця – проведення циклу навчальних семінарів на тему: «Торгівля людьми – сучасне рабство» зі студентами 3-х курсів усіх структурних підрозділів університету.

04.04.2019 р. – проведення навчально-методичного семінару для кураторів 1 курсу університету з питань оптимізації виховуючого впливу освітнього закладу у попередженні булінгу та насильства.

09.04.-13.04.2019 р. – відбулася перед великодня акція «За чисте довкілля» під час якої всі гуртом прибирали чималу територію університету.

11.04.2019 р. – проведення семінару з кураторами І-ІІІ курсів та заступниками з виховної роботи всіх структурних підрозділів університету на тему: «Тиждень охорони праці в університеті».

16.04.2019 р. – відбулася інформаційна нарада відділу виховної та психолого-педагогічної роботи зі студентським сенатом та профкомом з питань проведення духовної зустрічі «Торкнутися душі і серця»; Всеукраїнського дня охорони праці та Тижня охорони праці.

22.04.-26.04.2019 р. – проведення Всеукраїнського дня охорони праці під гаслом «Охорона праці на роботі майбутнього» та Тижня охорони праці «Безпечне та здорове майбутнє праці».