ЛЮТИЙ 2019 р.

18.02.2019 р. – відбулася інформаційна нарада відділу виховної та психолого-педагогічної роботи зі студентським сенатом та профкомом щодо вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні.

20.02.2019 р. – організація віче-реквієму присвяченому Герою Небесної Сотні Роману Гурику.

25.02.2019 р. – розпочато проведення просвітницько-виховних семінарів та обстеження студентів 1-3-х курсів з проблеми «Попередження булінгу та насильства в закладах освіти».

28.02.2019 р. – організація зустрічі студентів із режисером та акторами повнометражного національного художнього фільму «Сквот32». Формат: інтерактивне спілкування зі студентами, виступи спікерів, брифінг, фото/автограф сесія з акторами.

28.02.2019 р. – на базі відділу виховної та психолого-педагогічної роботи відбулося заняття спільного семінару-наради з кураторами 1-3-х курсів та заступниками з виховної роботи усіх структурних підрозділів університету на тему: «Традиції просвітницької діяльності у молодіжному середовищі: історія та сучасність».