У пошуках свого покликання

Відділ виховної та психолого-педагогічної роботи спільно із студентами-магістрантами філософського факультету провів тренінги «У пошуках свого покликання» серед випускників міста та районів.

У тренінгах взяли участь 229 учнів випускних класів таких шкіл: Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3; Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4; Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 21; Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12; Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13; Івано-Франківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням англійської мови; Шевченківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Долинський район,  с. Шевченкове, Івано-Франківська область; Рівнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Рожнятівський р-н, с. Рівне, Івано-Франківська область.

Студенти-магістранти спільно з методистами відділу Причак В.Ф.,  Блашків І.Я., Басараб Н.Я., Мацько Р.М. та завідувачем відділу Романковою Л.М. ознайомили старшокласників зі світом різноманітних професій, розповіли про навчання в університеті, про будні та дозвілля студентської молоді.

В кінці заняття на запропоновані питання випускниками, магістранти дали вичерпні відповіді. Учні, як потенційні  абітурієнти, були забезпечені інформаційними буклетами та запрошені на навчання в наш університет.