2018 ЖОВТЕНЬ

04 жовтня 2018 р. – відбулася інформаційна нарада відділу виховної та психолого-педагогічної роботи зі студентським сенатом та профкомом з питань:  Дні українського кіно з 17.10.-23.10. у кінотеатрі «Люм’єр».

10 жовтня 2018 р. – відбулася інформаційна нарада відділу виховної та психолого-педагогічної роботи зі студентським сенатом та профкомом з питань обговорення положень про органи студентського самоврядування.

30 жовтня 2018 р. – відбулася інформаційна нарада відділу виховної та психолого-педагогічної роботи зі студентським сенатом та профкомом з питань: затвердження нормативно-правових документів, щодо реалізації Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству»; про конкурсну програму «Кращий студент України».