Колектив навчально-виробничої лабораторії

Романкова Лілія Миколаївна

Завідувач та засновник (2012 р.) навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи, кандидат психологічних наук, доцент; сертифікована як викладач навчальних тренінгів, інструктор з питань безпеки людей похилого віку, викладач-тренер з практичної психокорекції; координатор міжнародних соціально-психологічних проєктів (2005-2014 рр.).

Стаж науково-педагогічної роботи у закладах вищої освіти 3-4 рівня акредитації – 25 р., в т.ч.  на кафедрах психолого-педагогічного профілю університету – 17 р., в лабораторії університету – 9 р.; досвід кураторства – 12 р. Має 75 публікацій ( 65 – наукового характеру, з них – 4 монографії,  і   10- навчально-методичних). Має дві вищі освіти – педагогічну і психологічну.

Юрченко Зоя Володимирівна

Методист вищої категорії, кандидат психологічних наук, доктор філософії, доцент; засновник і керівник постійно діючого навчально-методичного семінару для кураторів академічних груп університету; сертифікована як викладач-тренер за спеціальністю «Соціальна робота: теорія та практика соціальної роботи з дітьми та сім’ями в громаді», викладач-тренер з практичної психокорекції; координатор 3-х міжнародних соціально-психологічних проєктів (2005-2014 рр.). Стаж науково-педагогічної роботи у закладах вищої освіти 3-4 рівня акредитації – 28 р., в т.ч.  на кафедрах психолого-педагогічного профілю університету – 16 р., Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти – 9 р., в лабораторії університету – 9 р.; досвід кураторства – 12 р.. Має 104 публікації (63 – наукового характеру і 41 – навчально-методичних). Має дві вищі освіти – педагогічну і психологічну.

 Петрошенко Сергій Іванович

провідний фахівець з питань забезпечення, підготовки, організації й проведення психолого-педагогічних та соціологічних обстежень; психолог-викладач; викладач-тренер по застосуванню методу психодрами і трансактного аналізу та використанню арт-терапії в роботі практичного психолога й соціального педагога; викладач-тренер з практичної психокорекції. Має вищу психологічну освіту (кваліфікація за дипломом: «Психолог, викладач») та завершене навчання в аспірантурі за спеціальністю «Вікова та педагогічна психологія». Має  7 публікацій наукового характеру.

Басараб Наталія Ярославівна

Провідний фахівець з питань забезпечення комплексного планування й моніторингу виховної та психолого-педагогічної роботи, аспірант кафедри педагогіки імені Богдана Ступарика за спеціальністю 011; викладач педагогіки, вчитель початкових класів, практичний психолог в закладах освіти. Має 7 публікацій ( в т.ч. 5 – наукового та 2 – навчально-методичного характеру).

Лобанов Сергій Іванович

Провідний фахівець з питань організації та проведення волонтерської діяльності. Має дві вищі освіти – педагогічну та юридичну; по завершенні служби в органах внутрішніх справ – майор у відставці.