2018 БЕРЕЗЕНЬ

14 березня 2018 р. – відбулася спільна нарада відділу виховної та психолого-педагогічної роботи зі студентським сенатом та студентським профкомом з питань: участі студентів у Хресній Дорозі університету; приєднання студентів університету до акції «Вимкни світло на 1 годину».

07 березня 2018 р. – відбулася спільна нарада відділу виховної та психолого-педагогічної роботи зі студентським сенатом та студентським профкомом з питань: участі студентів у II Відкритому всеукраїнському студентсько-учнівському конкурсі соціальних відеопроектів «Чесність починається з тебе»; про ознайомлення з листом МОН України «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2018 році та Постанову Верховної Ради України від 08.02.2018 р.».