15 березня 2018 р.

Відбулося розширене заняття постійно діючого навчально-методичного семінару для кураторів 1-3-х курсів усіх структурних підрозділів університету на тему: «Про запобігання корупції у вищій школі; Людина і інформаційне середовище: умови продуктивної взаємодії». Провідний фахівець ректорату з питань запобігання та виявлення корупції Юрій Костелей у своєму виступі «Участь структурних підрозділів університету (викладачів та студентів) у виконанні заходів Антикорупційної програми ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» зазначив: «Корупція – злочин, що полягає в прямому використанні посадовою особою прав, наданих йому за посадою в цілях особистого збагачення» Завантажити.